Pomysł własne zastosowanie odnajduje na każdego rodzaju powierzchni

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
art

FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. to jedno z czołowych przedsiębiorstw na rynku internacjonalnym oraz krajowym, oferującym wysokiej jakości, nowatorskie akcesoria budowlane i meblowe. Poza tym firma specjalizuje się w usługach odlewniczych metodą ciśnieniową, gwarantującą wysoką homogeniczność struktury detalu. Swoim doświadczeniem oraz zaangażowaniem oferuje rozwiązania sprawdzające się w wielu miejscach i zapewniające maksymalną wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa. FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. działa w oparciu o certyfikaty internacjonalne, tworzące wytyczne do słusznego jej funkcjonowania.

Jednym z pionierskich produktów, cieszących się dużą popularnością nie tylko w Polsce, jest klamka antybakteryjna FAM. Rozwiązanie, wprowadzone jako jedno z pierwszych na rynku odznacza się zaawansowaniem technologicznym i wyeksploatowaniem z najświeższej wiedzy w zakresie odlewów ciśnieniowych. Jej wyjątkowość bazuje na dodaniu do farby proszkowej nowoopracowanej, aktywnej substancji wykazującej intensywne właściwości antymikrobiologiczne wykorzystujące system oraz własną reaktywność. Klamka antybakteryjna zostaje w następstwie tego bezpieczna przez długie lata, nie tracąc własnej powłoki. Rozwiązanie, o jakim mowa wykorzystywane jest przede wszystkim w branży meblowej, po największej części w sąsiedztwie lokalizacji związanych z medycyną oraz żywnością. Stanowi koncepcję, gwarantującą skuteczne ograniczenie występowania, jak i roznoszenia bakterii gramdodatnich, gramujemnych, wszystkiego rodzaju alg i grzybów pleśniowych i drożdżowych.

Pomysł własne https://fam-to.pl/pl/9676-2/ zastosowanie odnajduje na każdego rodzaju powierzchni, wszędzie tam, gdzie dopuszczalne jest zastosowanie farby proszkowej. Mowa tu pomiędzy innymi o klamkach drzwiowych i okiennych, użytkowanych każdego dnia przez spore ilości robotników czy Klientów. Co ważniejsze, na domenie internetowej https://fam-to.pl/pl/9676-2/ zdobyć można wszelkie szczegółowe informacje i skontaktować się z agentem firmy, z chęcią opisującym szeroką propozycję. Artykuł wymieniony powyżej jest wart uwagi jednostek, które stawiają na innowacyjne rozwiązania, bezpieczeństwo oraz trwałość.