Nie masz pojęcia jak dostać się na kursy SEP? Przejdź po

Informacje

Dodany: 2018-08-07
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu
art

Elektryczne kursy

Chcesz zdobyć lepiej płatną pracę i szerokie grono klientów? Nie marnuj swojego potencjału! Poszerzaj swoje umiejętności. Postaw na szkolenia SEP, a pieniądze szybko do ciebie powrócą. Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich przeprowadza kursy dla osób z 3 fachów. Program G1 elektryczny obejmuje wiedzę z zakresu sprzętów do elektrolizy, oświetleń ulicznych, czy chociażby sieci i instalacji o różnym napięciu. Z kolei w grupie G2 energetycznej poznasz praktycznych informacji o działaniu pomp, klimatyzacji, sprężarek, a także wymienników ciepła. Szkolenia SEP z kategorii G3 gazowej pozwolą ci natomiast na eksploatację i dozorowanie urządzeń i sieci gazowych czy przemysłowych odbiorników paliw. Posiadając Świadectwo Kwalifikacyjne z poszczególnych tematów, jawisz się wiarygodniejszy dla usługobiorców, a przy tym masz przewagę w trakcie rekrutacji u nowego pracodawcy.

Nie masz pojęcia jak dostać się na kursy SEP? Przejdź po prostu na stronę internetową Stowarzyszenia Elektryków. Będziesz mógł wtedy zarezerwować najbardziej odpowiadający tobie terminy. Na szkolenie musisz wygospodarować tylko jeden dzień. Kursy SEP trwają 4 h zegarowe, a tuż po nich zdajesz egzamin ustny. Nie bój się jednak, że go oblejesz. Nasi trenerzy, mający duże doświadczenie w przekazywaniu wiedzy, wyjaśnią ci każdy temat, o jaki może zapytać Komisja Kwalifikacyjna. Na kursie materiał będzie przedstawiany w formie przejrzystych prezentacjach multimedialnych, a poza tym dostaniesz dodatkowe broszury dydaktyczne. Jeżeli chcesz szybko otrzymać swoje uprawnienia SEP na świadectwie, dokonaj wpłaty bezpośrednio po przeprowadzonym egzaminie. Sprawi to, że zostaną ci one wydane już w ciągu doby. Z pozostałych formalności miej jeszcze tylko na uwadze, żeby zabrać ze sobą dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego twoją tożsamość.

Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich otworzyło swoje oddziały w ponad 20 dużych miastach w kraju, takich jak Warszawa, Częstochowa, Bydgoszcz, Białystok czy Toruń. Nasze placówki czekają tam na ciebie w profesjonalnie wyposażonych, nowoczesnych pokojach wykładowych. Jeżeli jednak nie masz sposobności do nas dotrzeć, to w takim przypadku mamy dla ciebie niezwykłą wiadomość, która na pewno cię uraduje. O uprawnienia SEP możesz się ubiegać też prywatnie. Po prostu wskaż nam adres swojego biura, a my wszystko tam dla ciebie zorganizujemy. Naszą ofertę kierujemy również do ludzi jedynie anglojęzycznych i niemieckojęzycznych.

Źródło http://www.grupasilesiaszkolenia.pl/ wiadomości: