na skrzydłach pasji - kurs dla nauczycieli

  • Ilość odwiedzin: 31
349.00 zł

Opis produktu

Oddajemy w Twoje ręce nasz autorski kurs on-line „Na skrzydłach pasji – czyli jak wykorzystać wewnętrzne zainteresowania dziecka i odnieść sukces w szkole i w życiu.”

Ten kurs to spotkanie z pasją, pasjonatami i sukcesem, a także a może przede wszystkim... to zestaw narzędzi do budowaniu skrzydeł i pewności siebie Twojego dziecka, by latało wysoko i zdobywało świat! Jeśli pragniesz, aby Twoje dziecko miało wspaniałe dzieciństwo i najpiękniejsze życie dołącz do grupy świadomych rodziców, którzy podejmują wysiłek i wkład w zamierzone działania w tym kierunku.

To kurs dla osób, które:chcą wziąć szczęście swoich dzieci w swoje ręce;pragną budować swoim dzieciom skrzydła, aby te latały wysoko;chcą pomóc dzieciom realizować ich plany i marzenia;nie zawahają się włożyć wysiłek w tę zmianę;przyjmą skutki uboczne kursu – zmiany w samopoczuciu, myśleniu i pewnie także w swoim życiu.

Wspólna droga to:Ograniczona liczba uczestników i uczestniczek.
Zamknięta Grupa na Facebook'u.
Wymiana doświadczeń i myśli oraz wsparcie grupy
Wsparcie email. Jesteśmy z Tobą w ciągłym kontakcie e-mail. Odpowiadamy na Twoje pytania, sprawdzamy Twoje postępy i prowadzimy Cię za rękę!Więcej informacji na oficjalnie stronie kursu: https://akademiamajkijezowskiej.com/na-skrzydlach-pasji

 

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!