Wielka fabryka potworów - młody geniusz

  • Marka: dante
  • Ilość odwiedzin: 15
222.00 zł

Opis produktu

Wielka Fabryka Potworów to jeden z 2 produktów z grupy Fabryka Potworów. 

 

Jest to nowy produkt z serii Crazy Science.

 

Tym co wyróżnia Crazy Science spośród innych serii naukowych jest nie tylko oryginalna szata graficzna, ale również sposób wprowadzania dzieci do świata eksperymentów. 

 

We wszystkich produktach z tej linii wprowadzono narrację pierwszoosobową, co jest pewnego rodzaju przełomem w grach i eksperymentach naukowych. 

 

Przez całą serię dzieciom towarzyszy Cillo czyli najbardziej przyjazna na świecie bakteria, która jest pewnego rodzaju przewodnikiem. 

 

Cillo nie tylko mówi do dzieci młodzieżowym językiem, ale w prosty sposób przedstawia wszelkie zagadnienia naukowe. 

 

Dzięki temu dzieciom jest łatwiej utożsamić się z wesołym stworkiem, który nie tylko krok po kroku oprowadza je po poszczególnych laboratoriach, 

ale też jest pomocny w wykonywaniu eksperymentów.

 

Wszystkie produkty z Fabryki Potworów pozwalają na zebranie 24 różnych potworków o unikatowym wyglądzie i życiorysie, który oparty jest na cechach prawdziwych zwierząt. 

 

W opakowaniu znajduje się wszystko co niezbędne by zbudować strukturę hydrauliczną, która pozwoli na stworzenie wód płodowych o konsystencji slime, 

a także przetransportowanie ich do pojemnika z potworkiem. Po zetknięciu się masy z kulą z potworkiem należy obserwować jego stopniowe pojawianie się!

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!