System do prasowania laurastar smart i white

  • EAN: 0790776010814
  • Marka: laurastar
  • Ilość odwiedzin: 16
6,999.00 zł

Opis produktu

System do prasowania
Żelazko z aplikacją mobilną
Dzięki technologii Bluetooth Twój system do prasowania łączy się z aplikacją mobilną na telefonie i staje się trenerem personalnym, który pomoże Ci upiększyć Twoje ubrania. Trzy rodzaje video-tutoriali wesprą Cię w codziennym użytkowaniu systemu; filmiki przeprowadzą Cię przez instalację i podstawowe techniki prasowania oraz dadzą Ci profesjonalną poradę, jak prasować jedwab, bawełnę czy wełnę.

 
Wyjmowany zbiornik na wodę


 
Zintegrowane kółka


 
Automatyczne zwijanie kabla


 
Start i auto stop

 UDOWODNIONA SKUTECZNOŚĆ*
HIGIENICZNA PARA, KTÓRA ELIMINUJE NAWET DO 99.999 % BAKTERII
Stopa żelazka Laurastar wytwarza wyjątkowy rodzaj pary, który dogłębnie oczyszcza tkaniny. Dzięki temu eliminuje on drobnoustroje, na jakie narażony jest współczesny człowiek (wilgoć, izolacja, ogrzewanie, itp.) oraz zapobiega ich namnażaniu. Wysoka temperatura, zdolność przenikania tkanin i duża moc sprawiają, że ta wyjątkowa para niszczy roztocza kurzu domowego, bakterie i grzyby, które nie zostają zniszczone podczas prania w wysokiej temperaturze (40°C). Para Laurastar zapewnia, że Twoje ubrania oraz pościel pozostają doskonale czyste i w 100% higieniczne. *Badania prowadzone przez laboratorium Scitec Research SA w Szwajcarii 

Właściwości produktu
technologie laurastar
Marka Laurastar nieustannie dąży do wysokiej jakości i doskonałości. Choć obecnie jest już uznawana za czołowego światowego specjalistę w dziedzinie drobnej i bardzo efektywnej suchej pary, stale wprowadza innowacje technologiczne, aż do osiągnięcia granic perfekcji. Pulsacyjna para, aktywna stopa 3D, automatyczna kontrola pary, aktywna deska i profesjonalne żelazko są unikalnymi technologiami, które pomogą Ci uzyskać niezrównane rezultaty prasowania. 
profesjonalne żelazko
Wszystkie żelazka Laurastar wyposażone są w unikatową i profesjonalną stopę żelazka. Dzięki niej, rozpraszana jest sucha i silna para, która dostosowuje się do różnych rodzajów tkanin, a ponadto umożliwia efektywne prasowanie w pionie. Jej zaokrąglony kształt zapobiega niechcianym zagnieceniom. 
AKTYWNA DESKA
Wyposażona w system nadmuchu i zasysania, aktywna deska Laurastar chroni Twoje tkaniny wdmuchując w nie powietrze. Wentylator wbudowany w deskę optymalnie układa na niej tkaninę. System nadmuchu tworzy poduszeczkę powietrza między deską a tkaniną, która zapobiega zagnieceniom, natomiast dzięki systemowi zasysania tkanina przylega ściśle do deski pozwalając na prasowanie bez zagnieceń.


 

Ogólne właściwości
Ciśnienie pary
Stałe ciśnienie, 3.5 Bara
Maksymalna prędkość wyrzutu pary
28 m/s
Stały wyrzut pary
15 m/s
Czas prasowania
Nieograniczony
Moc urządzenia
2200 W
Kontrolka gotowości pary
Tak
Moc wentylatora
7.2 W, 4 siły nadmuchu
Żelazko
Stopa żelazka
Aluminium, wykończenie szczotkowane
Podkładka pod gorące żelazko
Tak
Waga żelazka
1.1 kg
Pojemnik na wodę
Pojemność zbiornika
Ok 1.2 litra
Widoczny poziom wody
Tak
Sygnalizator pustego zbiornika na wodę
Tak
Rączka zbiornika
Tak
System antywapienny
Systemy odkamieniające
Tak
Rodzaj systemu odkamieniania generatora
Wymienne wkłady filtrujące
Wymiary i waga
Wymiar deski do prasowania
125 x 42 cm
Wymiary po rozłożeniu
132 x 42,4 x 21,8 cm
Zakres wysokości
od 83 do 104 cm
Długość przewodu zasilania
2.3 m
Długość przewodu zasilania
2.1 m
Całkowita waga
19 kg

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!